POSADZKI ŻYWICZNE – JASTRYCH

OFERTA

POSADZKI ŻYWICZNE

Posadzki żywiczne wytrzymałe powłoki wylewane lub malowane na betonie o różnych grubościach od 0,5cm do nawet 3cm lub więcej w zależności od potrzeb, zastosowań bądź dekoracji. Korzystamy z materiałów profesjonalnej firmy TIKKURILA.

Posadzka Żywiczna charakteryzuje się:

 1. Jednolitością koloru
 2. Dużą wytrzymałością
 3. Odpornością na obciążenia i użytkowanie
 4. Nie ulega odbarwieniu
 5. Nie wchłania brudu, cieczy, olejów itp.
 6. Jest odporna na działanie różnego rodzaju chemii i niektórych stężeń kwasów
 7. Jest łatwa w utrzymaniu w czystości
 8. Posiada bogatą paletę barw
 9. Może być w metalicznej barwie
 10. Może być w odblaskowej barwie
 11. Może być jednobarwna
 12. Można łączyć barwy
 13. Można wykonywać różne kształty
 14. Może posiadać unikalne wzory np. logo
 15. Bez problemu dobierzemy ją do preferowanej stylistyki aranżacyjnej pomieszczenia

Firma POSBET wykonuje także posadzki pod żywice. Posadzka taka jest niwelowana laserowo, wibrowana, następnie zacierana w zależności od wymogów na gładko lub do równej powierzchni „na ostro”. Tak zrealizowana posadzka zmniejsza koszty, ponieważ daje bezproblemowe i szybsze wykonanie oraz lepszy wygląd posadzki żywicznej w efekcie końcowym.

            Wykonujemy żywice epoksydowe i poliuretanowe, które wymagają czasu na wyschnięcie poszczególnych warstw. Montaż zazwyczaj przeciąga się od 5 do 7 dni.

            Wykonujemy także żywice metakrylowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i szybkością schnięcia. Dlatego można je stosować w zadaniach, które wymagają szybkiego czasu realizacji. Metakryle można wykonać w ciągu jednego dnia!

Posadzki żywiczne Kielce i cała Polska

JASTRYCH ŻYWICZNY

Jastrychy żywiczne są to bardzo mocne cienkowarstwowe posadzki (od 10 mm w górę) – żywica + mieszanka piasków kwarcowych. Wykonuje się je, gdy jest ograniczona wysokość pomieszczenia, hali lub przy wymianie części oraz napraw posadzki przemysłowej. Jastrych żywiczny jest bardzo odporną posadzką na obciążenia czy uderzenia.

Jastrych żywiczny Kielce i cała Polska